Často kladené otázky

Plavky, nie sú vyrobené na používanie v teplotách 80-100 stupňov. No to, že skracujeme životnosť plaviek nie je ten hlavný dôvod. Pod vplyvom tepla sa otvoria kožné póry, tým sa lepšie potíme a lepšie detoxikujeme naše telo. Súčasne však umožníme farbivám a iným škodlivým látkam, z ktorých sú plavky vyrobené. Na zakrytie intímnych partií vám dobre poslúži od nás zapožičaná plachta.

Doniesť si nemusíte nič. Plachtu zapožičiavame zdarma, taktiež prezúvky. Uterák, osuška alebo župan sa zapožičiava za symbolický príplatok.

Z dôvodu obmedzenej kapacity, prosíme o objednanie vopred.

Pobyt v saune pomáha vyplavovať škodlivé látky z nášho organizmu. Súčasne si saunovaním dieťa posilńuje imunitu. Optimálne je dieťa zoznamovať so saunou až od 3 rokov. Samozrejme závisí to od postoja rodiča. Prosíme rodičov aby ustriehli svoje ratolesti, aby sme dokázali zabezpečiť súkromie a pokoj pre všetkých klientov.

Posledný 2 hodinový vstup je o 19:00h

Odporúčame 2 hodiny pred vstupom nejesť ťažké jedlá.

Skrinky na uzamykanie sú vám k dispozícii.

Lekári sa väčšinou zhodujú na tom, že nie. Aspoň v prvých dňoch menštruácie. V saune dochádza k zvýšeniu telesnej teploty a súčasne k väčšiemu prekrveniu organizmu. To by mohlo mať za následok intenzívne krvácanie. Tak isto nie je vhodné ani ochladzovanie v studenom bazéniku. Keďže sa žena v tomto období automaticky čistí, nie je preto potrebné detoxikovať telo aj saunovaním.

Závisí od zdravotných problémov, preto odporúčame poradiť sa s našim personálom. Prosíme vás o nahlásenie svojich zdravotných problémov, aby absolvovanie niektorých služieb nemalo negatívny vplyv na váš organizmus.